ארונות אמבט

ארונות אמבט

ארונות אמבט
ארונות אמבט זה לא רק אחסון רובנו נוטים לחשוב על פי רוב על ארונות אמבט כעל עוד שטח אחסון - פשוט כזה אשר נמצא בתוך חדר הרחצה. חשוב להבין שכיום, כל ההתייחסות אל ארונות אמבט השתנתה לחלוטין. הדבר נובע משתי סיבות. ראשית - חדרי האמבט צומצמו משמעותית לטובת הרחבה של הסלון וחדרי המגורים. כמו כן, היום יש הבנה כי חדר אמבט לא צריך רק להיות פונקציונלי - הוא גם צריך להיות יפה במיוחד, ומכאן החשיבות בעיצוב הארונות של המתחם המיוחד הזה .

איזה עיצובים יש כיום בתחום המטבחים ?
בעצם, כאשר מדובר על ארונות אמבטיה מעוצבים אפשר לעמוד על שני הסוגים אשר קיימים גם בסוגים אחרים של ריהוט ובפרט בתחום הארונות. מצד אחד, אתם יכולים לבחור ארונות אמבט בעיצוב כפרי לחלוטין. נכון שהאמבטיה שלכם היא סביבה רוויית מים והדבר לא תמיד טוב לעץ מלא, אבל יש תחליפי עץ שונים או סוגי עץ אשר אינם עץ מלא, אשר יוכלו להשתלב בצורה נהדרת ללא כל צל של ספק בתוך חדר הרחצה שלכם.

נותנים טעם אישי
כמובן שיש גם ארונות אמבט אשר הם בסגנון הרבה יותר מודרני וחדשני, עם דגש כמובן על מראה גדולה אשר תופסת את כל הנפח של הדלת. בכל מקרה, הנקודה אשר חשוב להבין בנוגע לעיצוב של ארונות אמבט זה שהם אלו אשר יכולים לתת את הטון המרכזי בתוך חדר הרחצה שלכם. זכרו כי חדר הרחצה אמור להוות סביבה נעימה מאד, אשר בתוכה תרגישו בנוחיות מלאה – ועל כן למראה מושך של ארונות אמבט יש לא מעט השפעה.

להזמין עכשיו מחברתנו
חברתנו היא חברה אשר עוסקת בתכנון, יצור ושיווק של מטבחים ומוצרי נגרות שונים כאלה ואחרים כבר יותר מ - 20 שנה. בין סל המוצרים הרחב שלנו, אנו גם עוסקים בתכנון של ארונות אמבט מכל הסוגים אשר קיימים. אנחנו יכולים להרכיב לכם ארון לפי בקשה אישית שלכם, או לתת לכם לבחור ארון מתוך הקטלוג הקיים שלנו כיום .