מטבחי פרובאנס

מטבחי פרובאנס

מטבחי פרובאנס
מה מייחד את מטבחי פרובאנס? בתוך תחום המטבחים, קיימת כידוע משפחת המטבחים הכפריים. אולם גם משפחה זו איננה באמת אחידה בפועל. בתוכה קיימים כל מיני תתי-סוגים שונים של מטבחים כפריים עם השפעות מקומיות מכל רחבי העולם. אנו נתמקד הפעם באחד מן הסוגים הפופולריים ביותר של המטבחים הללו, הלא הם מטבחי פרובאנס. מקורם של מטבחי פרובאנס הוא חבל ארץ פרובאנס אשר בצרפת, ויש להם מראה ייחודי מאד ללא כל ספק.

מתאימים לשטח גדול
כמו מטבחים כפריים אחרים, גם מטבחי פרובאנס מותאמים מראש למטבחים אשר נמצאים בתוך חלל גדול יחסית, אשר מאפשר גם ריווח רב, וגם הכנסה של ריהוט גדול וכבד. הדגש של מטבחי פרובאנס זה על ריהוט מעץ ובגוונים אשר אינם שונים מן הגוונים המקובלים של חומר הגלם. במילים אחרות - זה לא הזמן לצבוע את העץ בצבעים של שחור או לבן, או לנסות לתת לו גוון אחד. הדגש העיקרי הוא על צבעי חום-בהיר.

איזה תחושה מקבלים כשנכנסים למטבח ?

ברגע שאתם נכנסים אל מטבחי פרובאנס, קשה לכם בכלל להאמין כי אתם נמצאים בתוך מטבח במדינת ישראל. התחושה המידית היא תחושה של יוקרה מצד אחד, אבל גם של תחושה כאילו נזרקתם לעבר בירה אירופאית של לפני כ -100 שנה. המראה שלה הוא ללא ספק מראה מושך מאד, שאף פעם לא נמאס כלל להסתכל עליו. הוא מומלץ מאד לכל חובבי הקלאסיקה, ולכל מי שאוהבים עיצוב כפרי קלאסי ומנצחלכל הדיעות.

בחברתנו מספקים לכם הכל מהכל

אם גם אתם התרשמתם מן המראה של מטבחי פרובאנס, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר, ולהזמין לעצמכם מטבח פרובאנס כמו תמיד חלמתם. אנו מתמחים בבניה ותכנון של מטבחים מכל הסוגים, ובין השאר יש לנו גם את הידע, היכולת והניסיון לתכנן עבורכם מטבחי פרובאנס כפריים מדהימים. צרו קשר, ונוכל להתחיל במלאכה כבר בקרובולספק לכם את המטבח המוצלח ביותר עבור הצרכים שלכם ושל שאר בני הבית שלכם .